Czy istnieją perfumy na każdą okazję?

Od czego zacząć swoją zapachową przygodę? Na pewno nie warto kupować od razu dziesięciu flakonów z perfumami. Nie byłoby to zbyt rozsądne i mogłoby mocno nadwyrężyć Twój budżet domowy. Dlatego doradzamy na początek zakup jednej wody perfumowanej lub toaletowej. Tylko czy istnieje coś takiego jak zapach, który pasuje i na co dzień, i od święta?

Na początku daj sobie czas

Jak zauważyliśmy już we wstępie, strategię używania jednych perfum na wiele okazji, zalecamy wyłącznie na początku Twojej przygody z tym tematem. Później warto, abyś miał chociaż trzy flakoniki na różne pory roku i jedną na ważniejsze, bardziej ekskluzywne wyjścia. To w dobrym guście mieć chociaż te trzy zapachy do wyboru. Dla Ciebie także będzie to bardziej komfortowe. Latem wybierzesz na co dzień lżejsze perfumy, zimą bardziej intensywne, z ciemniejszymi akordami. Na specjalne okazje zaś coś, co podkreśli szykowność Twojego wyjątkowego stroju: pięknej sukni lub garnituru. Tak będzie najrozsądniej!

Lepiej na różne okazje nosić różne perfumy

Czy na co dzień chodzisz w tej samej sukience, którą ubierasz na wyjątkowe wyjścia? Sądzimy, że nie. To samo powinno dotyczyć perfum. Co prawda, niektórzy twierdzą, że istnieją zapachy uniwersalne i może jest to w pewnym stopniu prawda, jednak dając sobie prezent w postaci kilku flakoników, sam będziesz się lepiej czuł. Skrapiając się kropelką tych najbardziej wyrafinowanych perfum, poczujesz się wyjątkowo i już przed wyjściem odpowiednio się nastroisz. Mógłbyś oczywiście założyć ten sam garnitur co zwykle, ale wtedy Twój komfort będzie mniejszy. Tak samo zwyczajne perfumy nie będą Cię tak cieszyć. W końcu używasz ich na co dzień. To już dla Ciebie nic nadzwyczajnego, choćby pachniały nieziemsko!

Początkowo 1 Million perfumy na co dzień i od święta

Jeśli mielibyśmy podać jakąś propozycję, która naszym zdaniem może być Twoim pierwszym perfumowym nabytkiem, to postawilibyśmy na przykład na 1 Million perfumy od Paco Rabanne. Niby są luksusowe, a jednak jest w nich coś nowatorskiego i nietypowego, co pozwala również na to, abyś używał ich codziennie. Oczywiście, zadbaj, aby perfumy pasowały do Twojego indywidualnego stylu. Jeśli nosisz się bardziej sportowo, to lepiej poszukaj czegoś bardziej orzeźwiającego, może cytrusowego. Dla mężczyzn w eleganckich garniturach 1 Million perfumy, do których flakonik zaprojektował Noe Duchaufour, będą świetne. Bogactwo zapachów, jakie rozwiną się na Twojej skórze z pewnością spełni oczekiwania.

Dla kobiet: 1 Million perfumy damskie

Trochę zastanawialiśmy się, jakie perfumy na co dzień i od święta pasowałyby kobietom. Z natury bowiem są one raczej bardziej wyczulone na subtelne różnice między tym, co przystoi na co dzień i od święta. 1 Million perfumy dla kobiet (jak zwykliśmy je nazywać, choć nazwa de facto brzmi Lady Million) może i są dobrym wyjściem, ale mamy wrażenie, że są zapachy, które jeszcze lepiej spełnią ten cel. Proponujemy zatem chociażby klasyczne Chanel No. 5 albo perfumy marki Carolina Herrera Good Girl. Dzięki nim będziesz czuła się co dzień jak ktoś wyjątkowy. Zmysłowe nuty zwrócą na Ciebie uwagę, lecz zrobią to delikatnie, bez hałasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *