Czy perfumy zawsze muszą być drogie?

Masz ochotę sprawić sobie jakiś piękny zapach, jednak ceny perfum skutecznie Cię odstraszają? Nie przejmuj się! Nie wszystkie zapachy muszą kosztować fortunę. Poza tym nie należy kupować ich pod wpływem chwili. Dobrze zastanów się zanim wydasz pieniądze na któryś z pachnących kosmetyków.

1 million perfum, czyli szeroki wybór produktów

Obecnie nie można narzekać na mały wybór. Gdziekolwiek się nie wybierzesz, albo nie spojrzysz w Internecie, tam czeka na Ciebie niezliczona ilość produktów. Być może Twoją uwagę przykuwają najdroższe perfumy, ponieważ to one są zazwyczaj lepiej wyeksponowane, a dzięki profesjonalnie zaprojektowanym flakonom budzą jeszcze większe zainteresowanie. Nie daj się jednak zwieść, ponieważ na półkach nie brakuje także tańszych opcji. Są perfumy za tysiąc złotych i takie za dziesięć. Jeśli produkty znanych luksusowych marek są dla Ciebie za drogie, to po prostu poszukaj czegoś z nieco niższej kategorii cenowej. Mogą być one równie dobrej jakości jak te luksusowe. Nie mają jedynie takiej renomy. Oczywiście, zdarza się, że tańsze perfumy są na przykład mniej trwałe, ale wcale nie jest to regułą. Najlepiej będzie więc, jeśli sam sprawdzisz. Ilu propozycji zapachów potrzebujesz? Tysiąc, dwa tysiące, a może 1 million? Z pewnością znajdziesz w tym bogactwie coś odpowiedniego dla siebie.

Idź do drogerii albo sprawdź w Internecie

Swoje poszukiwania możesz zacząć od szperania w Internecie lub od wizyty w drogerii. Nie idź od razu do perfumerii, skoro ceny Cię przytłaczają. Także mniejsze (i tańsze) drogerie nieraz mają bardzo ciekawe zapachy do zaproponowania. Z kolei w Internecie możesz popatrzeć na tańsze perfumy na stronie Pachnidełko lub poczytać blogi z recenzjami. Tam na pewno dowiesz się o ciekawych opcjach w niższej cenie. Blogerzy chętnie oceniają produkty z różnych półek cenowych, aby trafiać do zróżnicowanego audytorium.

Zamów sobie próbki zapachów

Dobrą strategią dla Ciebie, a jednocześnie dla Twojego portfela, będzie zamówienie sobie próbek. Kosztują one kilka czy kilkanaście złotych, a możesz dzięki nim naprawdę dobrze poznać zapach i dowiedzieć się czy naprawdę Ci się podoba. Poza tym, kupując taką małą fiolkę, możesz sobie pozwolić na więcej. Możesz zamówić próbkę luksusowych perfum i skrapiać się nimi tylko na wyjątkowe okazje. Będziesz czuł się wyjątkowo, a wcale nie zapłacisz fortuny. Poza tym, jeśli jednak stwierdzisz, że chcesz mieć coś markowego, to próbka pozwoli Ci podjąć przemyślaną decyzję zakupową, której nie będziesz żałować.

Jak inwestycja, to w złoto – 1 Million od Paco Rabanne

Skoro jesteśmy przy luksusowych perfumach, to nie sposób nie wspomnieć o propozycji od Paco Rabanne o nazwie 1 Million. Musisz wiedzieć, że są to perfumy, które można zaliczyć do średniej półki cenowej, ale jeśli chciałbyś zainwestować w coś, co naprawdę robi wrażenie, to polecamy właśnie ten flakonik. Trzymając w dłoni sztabkę złota o pięknym, męskim zapachu, potraktujesz ten zakup jako inwestycję w siebie, i słusznie. Perfumy 1 Million to coś, co doda wyrazistości i elegancji Twojej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *